بازسازی ساختمان گالری آهنگری

بازسازی ساختمان گالری آهنگری

 

جوشکاری و آهنگری در بازسازی ساختمان

 

جوشکاری و آهنگری در بازسازی ساختمان یکی از مهمترین زیرکاری هاست که در سقف کاذب  راویز کاری  و ساخت چهارچوب در پنجرها به کار می آید.

 

در حال حاضر ساخت در پنجره و محافظ پنجره با گذشته به کلی فرق می کند در گذشته طرح ها خیلی ساده و پیش پا افتاد تر بود ولی حال حاضر درخواست های مشتریان به شکل قابل توجهی فرق کرده است. طرح ها و شکل های متفاوتی تقاضا می کنند. استفاده از فرفورژ در درب و پنجره ها شکل و فرم کار را به کلی تغییر داده است.

 

جوشکاری و آهنگری کاری است که باید در بلند مدت جواب خود را پس دهد پس باید این کار را به دست یک پیمان کار مطمئن داد که کار خود را تضمین کند .

در جوشکاری و آهنگری چند معیار مهم در زمان بازسازی ساختمان وجود دارد که باید در نظر داشت:

 

 1-ظرافت کار:

 

 یکی ازمهم ترین این معیارهاست که باعث نمایی زیبا میشود. هر چقدر این ظرافت بیشتر رعایت شود نتیجه کار زیباتر است.

 

2- استحکام سازه

 

علاوه بر زیبایی و ظرافت، سازه باید استحکام داشته باشد. باید این مورد را حتما در نظر داشته باشید.

 

3- کیفیت آهن آلات

 

آهن آلات  به کار رفته در بازسازی ساختمان نیز باید کیفیت لازم را داشته باشند. با توجه به جایی که می خواهید جوشکار ی را انجام دهید آهن با ضخامت مورد نیاز را در نظر بگیرید.

 

4- مهارت انجام دهنده

 

سه مورد اول اگر با کیفیت عالی هم باشد این را هم باید در نظر داشت که جوشکار هم باید مهارت لازم را داشته باشد .

 

امروزه با توجه با بالابودن قیمت حامل های انرژی مثل گاز ،برق، نفت ،برق و….اهمیت بهینه مصرف کردن آنها و جلوگیری از اتلاف انرژی ضروری ومهم می باشد.بر همین اساس درساختمان های جدید و یا بازسازی ساختمان های قدیمی استفاده ار درب و پنجره های دوجداره مانند پنجره های کرتنوال، پنجره upvc،پنچره های فریم لس،درب و پنجره دوجداره الومینیوم و انواع دیگر که به وفور ابداع گشته مورد استفاده قرار می گیرد.

ازدیگر مزایای این پنجره ها جلوگیری از انتقال صدا به داخل ساختمان و  جلوگیری از انتقال گرمای داخلی ساختمان به بیرون در زمستان و انتقال سرما به داخل و انتقال هوای مطبوع و خنک که بواسطه انواع سیستمهای سرمایشی مانند کولر گازی،کولر آبی، چیلر، که بیشتر در ساختمان های اداری مورد استفاده قرار میگیرد بهترین گزینه می باشد.

حال سوال اینست راه حل بکارگیری این گزینه ها در ساختمانهای قدیمی که امکان ساخت برای مالکین آنها بزودی وجود ندارد چیست؟

بازسازی ساختمان در ساختمان های قدیمی چگونه انجام می شود؟

پاسخ به روشنی مشخص است ما می توانیم بدون تغییرات کلی در ساختمان حتی بدون خرابی و نیاز به تخریب و بنایی با بکارگیری فریم مخصوص بازسازی ساختمان این مشکل را حل کنیم.

در حال حاضر انواع پروفیل های ساخت پنجره دو جداره و پنجره های سه جداره از نوع upvcیو پی وی سی که با مارک های ویستا بست ,وین تک ,سیندژ,اورتا,و…که در بازار بفور یافت می شود  برای ساختمانهای قدیمی بکار گرفته می شود.

از دیگر خدماتی که میتوان به آن اشاره داشت تغییرات و اصلاح لوله کشی گاز می باشد همانطور که در بسیاری از موارد با توجه به پلن ساختمان ما می توانیم فضاهای موجود مانند آشپزخانه,اتاق خواب, نشیمن را تغییر دهیم مجبور میشویم لوله کشی گاز را هم برای رفع نیاز تغییر دهیم که گاز مورد نیاز اجاق گاز و یا گاز مورد نیاز پکیج و آبگرمکن و احتمالا گاز تراس یا حیاط را تامین کنیم این کار توسط اکیپ مربوط به لوله کشی گاز که دارای مجوزهای اخذ شده از اداره گاز می باشند و رعایت استاندارد های لازم انجام میگیرد.

تعویض درب و پنجره قدیمی با دروپنجره دوجداره یو پی وی سی  upvcو نصب درب ضدسرقت و درب چوبی و درب ساختمان و درب حیاط جوشکاری ،جوشکاری اسکلت ،ساخت درب اهنی ، به طور کلی خدمات آهنگری