ایده هایی برای بازسازی ساختمان

بازسازی ساختمان یا نوسازی ساختمان برای آن ها که میخواهند در سال جدید تغییراتی را در محل زندگی خود ایجاد کنند گزینه بسیار خوبی است.بعضی وقت ها این بازسازی مربوط به کل یک خانه می باشد و مالک ساختمان تغییرات اساسی برای ساختمان در نظر میگیرد.

بیشترین تغییراتی که برای نو نوار کردن خانه در  بازسازی ساختمان نظر یگیرند به شرح زیرمی باشد:

1-اگر آشپزحانه با معماری قدیمی به شکلclose   می باشد. بنابر سلیقه مالک و با مشورت طراح داخلی به یک آشپزخانه  openبا بهترین استفاده از تمامی فضاهای موجود در آن

2-تعویض کاشی و سرامیک های موجود در سرویس بهداشتی به همرا تعویض شیرآلات

3-اگر تاسیسات خانه قدیمی شده است سعی کنید تاسیسات خانه را تعویض کنید.این کار باعث می شود در مصرف انرژی صرفه جویی کنید.

3-اگر زمان زیادی برای رنگ کردن خانه ندارید با استفاده از ویژگی تزئینات مثل کاغذ دیواری خانه خود را زیباتر کنید.تنوع در کاغذ دیواری باعث میشود دست شما برای انتخاب باز باشد و راحتر را دیزاین کنید.

4-اگر از کفپوش خانه خود خسته شدید یا طرح آن قدیمی شده است در فرآیند بازسازی ساختمان می توانید این کار را انجام دهید.

 

بازسازی ساختمان با کفپوش و لمینیت

  بازسازی ساختمان با کفپوش و لمینیت

بازسازی ساختمان این روزها با کفپوش و لمینت رواج پیدا کرده است. کفپوش سرامیک یک منبع معماری متنوع است که می تواند در محیط های مختلف مورد استفاده قرار گیرد بدون نیاز به نگرانی در مورد محدودیت های آب، لکه ها و طراحی. با این حال پوشش سطح کاشی سخت است و به همین ترتیب نیز ویژگی هایی دارد که ممکن است در مکان های خاص نامناسب باشد.

قبل از اینکه کفپوش یا لمینیت را خریداری کنید حتما با یک تیم خوب رای دکوراسون و بازسازی ساختمان مشورت کنید که کدامیک از این ها برای منزل شما مناسب می باشد.مثلا اگر کفپوش سرامیکی انتخاب می کنید بدانید مزیت های آن چیست؟ما در یک مثال به شما می گوییم در انتخاب کف پوش و سرامیک باید به چه نکته هایی توجه داشته باشید.

بازسازی ساختمان و معماری داخلی

نوسازی ساختمان

مزایای کاشی کفپوش سرامیک در بازسازی ساختمان:

الف- مقاومت در برابر آب

کاشی های کفپوش سرامیکی  دارای یک لایه محافظ است که روی مواد قرار می گیرد و باعث می شود آب به سطح زیرین نفوذ نکند.آنها همچنین به طور طبیعی در برابر رطوبت بالا مقاوم هستند.این خواص آنها را ایده آل برای استفاده در محیط های مرطوب مانند حمام و آشپزخانه می کند.

ب-کاشی سرامیک با دوام می باشد

کفپوش سرامیک بسیار با دوام  است و کاشی ها به راحتی ترک بر نمی دارند.با نصب و راه اندازی با کیفیت می تواند عمر آن را از 10 تا 20 برسانید و به راحتی حفظ می شود.

ج-نگهداری راحت

مراقبت کفپوش سرامیک بسیار آسان است.خاک، لکه ها، مایعات و موادی از این قبیل در سطح،به شما اجازه می دهد تا شما به راحتی آن ها را پاک کنید.نظافت و نگهداری منظم فقط از جارو یا جارو با برس نرم کی توانید استفاده کنید.این ها تنها چند مورد از  مزایای کفپوش سرامیک است که در انتخاب آن می توانید در نظر بگیرید.

برای بقیه موارد هم باید با توجه به جایی که میخواهید کف پوش و لمینیت را استفاده کنید به مزایا و معایب آن دقت کنید.

اجرای انواع کفپوش ،لمینت ، پارکت ، دیوارپوش ، دیوارپوش پی وی سیpvc ، دیوارپوش ام دی افmdf و کفپوش بیمارستانی