بازسازی ساختمان با یک طراحی داخلی مناسب

بازسازی ساختمان با یک طراحی داخلی مناسب

  برای اولین بار در ایران: روان شناسی معماری و طراحی داخلی

یکی از مشکلات امروز برای ساکنین منازل این است که دیگر متراژ خانه ها بزرگ نیست و دیزاین و طراحی داخلی برای این فضاها مشکل است، البته این را باید گفت برای یک تیم حرفه ای کاری غیر ممکن نیست.

ایده هایی برای برای فضاهای کوچک

 شرکت بازسازی ساختمان

 گروه تخصصی طراحی و بازسازی ساختمان پارسه برای کسانی که میخواهند در بازسازی ساختمان از فضای کوچک منزلشان بیشترین استفاده را ببرند بهترین طرح ها و ایده ها را دارد.

بازسازی ساختمان و نوسازی ساختمان برای فضاهای کوچک چگونه انجام می شود

 1-ایجاد نور مناسب اگر فضای خانه شما کوچک است شما با نور مناسب می توانید آن را بزرگتر جلوه دهید. پس به نورپردازی خانه خود بیشتر توجه کنید.

این نور مناسب را با رنگ سفیدی که در داخل آپارتمان استفاده می کنید می توانید ایجاد کنید. با نور سفیدی که در آپارتمان های کوچک و نقلی استفاده می کنید میتوانید خانه خود را کمی بزرگتر از اندازه معمولی نشان بدهید.

پس اگر تا به حال اینگونه نبوده است در فرآیند بازسازی ساختمان و نوسازی آن حتما این نکته را لحاظ کنید. در این تصویر تاثیر رنگ سفید را می توانید ببینید.


2-استفاده از آینه در فضای کوچک خانه آن را بزرگتر نشان می دهد. پس با اضافه کردن آینه ای با اندازه مناسب این گار را انجام دهید.

-استفاده از مبل های به شکل lمی تواند در فضای خانه صرف جویی کنند البته به شکلی که اندازه دسته آن ضخیم نباشد چون این مبل ها یک میز با سایز بسیار کوچک دارند که دیگر در هنگام پذیرایی نیاز به این نیست که از میزهای کوچک استفاده کنید.

بازسازی داخلی

 3-استفاده از میزهای ناهارخوری بزرگ را کنار بگذارید تا فضای داخلی خانه خود را هدر ندهید.میزهایی به شکل زیر در فضای خانه شما هم زیباتر هستند و هم جمع و جور تر.

بازسازی داخلی ساختما پارسه

بازسازی ساختمان های قدیمی 

همانطور که در شکل می بینید صندلی ها زیر میز قرار می گیرند و فضای کمتری می گیرند. بازسازی ساختمان در کنار طراحی داخلی به شما در استفاده از فضای کوچک آپارتمان ها کمک می کند.

رنگ مناسب برای دیوارها، انتخاب پرده مناسب برای پنجره ها، اندازه پنجره مناسب و... میتواند این نور مناسب را ایجاد کند.

ایجاد زاویه های مناسب در خانه, استفاده از وسایل مناسب برای استفاده از فضا و...

روش کار تیم بازسازی ساختمان پارسه

  گروه تخصصی طراحی و بازسازی ساختمان پارسه در پروژه های بازسازی خود, طراحی اولیه را بر اساس سلیقه و روانشناسی کارفرما جهت خلق  ایده آل ترین وضعیت ممکن و با توجه به معماری موجود و بررسی امکان جابجایی فضاها , دیوارها, و دیگر موارد مهندسی مبنای کار قرار داده سپس طرح اولیه با توجه به نظر مالک طراحی می شود در صورتیکه مورد تایید قرارگیرد به مرحله اجرا در می آید در غیر این صورت آلترناتیوهای بعدی در راستای نظر مالک ارایه می گردد تا نظر مالک و کارفرما تامین گردد .

پس از تایید آن , طرح در دستور کار قرار گرفته و مراحل اجرایی انجام می گردد. بعنوان مثال ما قبل از اجرای کابینت آشپزخانه , تی وی روم , کمددیواری , فضاهای دکوراتیو , محوطه سازی , سقف , طرح کناف سقف , میزبار , حتی قبل از انتخاب رنگ و کاغذدیواری و تم ها و نحوه چیدمان وسایل و اندازه ها موجود جهت بهینه سازی و از بین بردن فضاهای پرت و تکراری از طراحی سه بعدی و یا 3d بهره می بریم. این کار توسط آرشیتکت ها و طراح های با تجربه و خوش ذوق ما انجام می گیرد.

 روانشناسی افراد و اصلاح روش زندگی توسط مهندسین طراحی و معماری داخلی گروه پارسه-طراحی نقشه معماری ، نظارت واجرای پروژه های ساختمان مسکونی وو اداری- بازسازی و طراحی مدرن و تخصصی خانه های ویلایی ، دفتر کار و آپارتمانهایی قدیمی, اصلاح نقشه های تکراری و فضاهای بلا استفاده در ساختمان های در حال ساخت-طراحی و اجرای فضای سبز, طراحی و اجرای نمای ساختمان- دکوراسیون داخلی و چیدمان منزل و دفتر کار, بر اساس اصول فنگ شویی