بازسازی خانه قدیمی

بازسازی خانه

بازسازی خانه قدیمی و فرسوده

بازسازی خانه قدیمی  با  ایده های جالب

اگر تصمیم به بازسازی خانه قدیمی  و دکوراسیون  داخلی خانه خود را دارید حتما این مقاله را بخوانید:

 پذیرایی متفاوت

همیشه در خانه اتاق پذیرایی از میهمانان یک اتاق بزرگ که در بیشتر موارد صندلی و مبل  با فاصله  از هم چیدمان شده است , اما در ایده ای که ما به شما پیشنهاد می دهیم داشتن یک پذیرایی به شکل گود می باشد که یک نمونه از آن را در تصویر زیر مشاهده می فرمایید. پذیرایی به این شکل با این چیدمان باعث می شود فضایی صمیمی تر داشته باشیم و حس خوبی داشته باشیم.

فضای زیر پله  را از دست ندهید . (بازسازی ساختمان)

اگر در خانه جدید شما راه پله تعبیه شده حتما زیر پله هم خواهید داشت , پس از این فضا به درستی اضافه کنید , ایده های مناسب و قابل اجرا برای  این قسمت موارد زیر می باشد:

1- کتابخانه

2- انباری

3- فضای مطالعه

برای هر کدام از موارد زیر برای شما تصویری قرار دادیم تا بتوانید ایده بگیرید.

فضای نشستن در کنار شومینه

اگر در خانه خود شومینه دارید یا در نوسازی ساختمان خود این قسمت  در نظر گرفته شده  می توانید در کنار آنها فضایی برای نشستن بسازید.

یک نوع از این  شومینه را در تصویر زیر می توانید ببینید.

شومینه برقی برای استفاده مشترک دو فضا

اگر در اتاق خواب شما سرویس بهداشتی (حمام) وجود دارد می توانید از شومینه برقی مشترک استفاده کنید در این حالت هیچگاه فضای درون حمام سرد نخواهد شد.

آشپزخانه و یک میز ناهار خوری جذاب

آشپز خانه فضایی است که بیشتر افراد خانه در آن رفت و آمد  می کنند و وعده های غذایی خود را در این مکان میل می کنند , می توانید کاری کنید که زمانی را که اینجا هستند لذت ببرید . یکی از آنها که مربوط به آشپزخانه است استفاده از میزهای چوبی می باشد.