دکوراسیون داخلی

دکوراسیون داخلی  و بازسازی ساختمان با بهترین طراحی داخلی توسط شرکت معماری و دکوراسیون داخلی در تهران برای اولین بار در ایران

روان شناسی معماری و طراحی داخلی

یکی از مشکلات امروز برای ساکنین منازل این است که دیگر متراژ خانه ها بزرگ نیست و دیزاین و طراحی داخلی برای این فضاها مشکل است، البته این را باید گفت برای یک تیم حرفه ای کاری غیر ممکن نیست.

ایده هایی برای برای فضاهای کوچک

طراحی3D

 گروه تخصصی طراحی و بازسازی ساختمان پارسه بهترین ایده ها را برای کسانی که فضای کوچکی دارند و میخواهند در بازسازی ساختمان از فضای کوچک

بازسازی ساختمان و نوسازی ساختمان برای فضاهای کوچک چگونه انجام می شود

 1-ایجاد نور مناسب اگر فضای خانه شما کوچک است شما با نور مناسب می توانید آن را بزرگتر جلوه دهید. پس به نورپردازی خانه خود بیشتر توجه کنید.

این نور مناسب را با رنگ سفیدی که در داخل آپارتمان استفاده می کنید می توانید ایجاد کنید. با نور سفیدی که در آپارتمان های کوچک و نقلی استفاده می کنید میتوانید خانه خود را کمی بزرگتر از اندازه معمولی نشان بدهید.

پس اگر تا به حال اینگونه نبوده است در فرآیند بازسازی ساختمان و نوسازی آن حتما این نکته را لحاظ کنید. در این تصویر تاثیر رنگ سفید را می توانید ببینید.

2-استفاده از آینه در فضای کوچک خانه آن را بزرگتر نشان می دهد. پس با اضافه کردن آینه ای با اندازه مناسب این گار را انجام دهید.

-استفاده از مبل های به شکل lمی تواند در فضای خانه صرف جویی کنند البته به شکلی که اندازه دسته آن ضخیم نباشد چون این مبل ها یک میز با سایز بسیار کوچک دارند که دیگر در هنگام پذیرایی نیاز به این نیست که از میزهای کوچک استفاده کنید.

طراحی داخلی
طراحی داخلی

 3-استفاده از میزهای ناهارخوری بزرگ را کنار بگذارید تا فضای داخلی خانه خود را هدر ندهید.میزهایی به شکل زیر در فضای خانه شما هم زیباتر هستند و هم جمع و جور تر.

طراحی داخلی4
طراحی داخلی4

بازسازی ساختمان های قدیمی درتهران

بازسازی ساختمانهای قدیمی در تهران  این روزها یکی از راه هایی است که می توان با آن ظاهری جدید و زیبا و مدرن به آن ها بخشید. البته با توجه به قدمت ساختمان فعالیت هایی که برای این ساختمان ها درنظر گرفته می شود متفاوت است.

در بازسازی ساختمانهای قدیمی اگر قدمت ساختمان بالای 10سال باشد بهتر است تاسیسات ساختمان نوسازی شود اگر این قدمت بالای 20 سال می باشد بهتر است که امنیت از نظر استحکام  را در نظر داشته باشیم ,البته بهتر است برای گرفتن بهترین تصمیم با یک شرکت بازسازی ساختمان معتبر مشورت کنید .

دکوراسیون داخلی وبازسازی و تعمیرات ساختمان بنا به کاربری  تجاری و مسکونی آن متفاوت انجام می شود.مثلا بازسازی ساختمان اداری متفاوت انجام می شود و نمی توان به سبک مسکونی آن را بازسازی کرد.برای انتخاب یک شرکت بازسازی ساختمان معتبر را های مختلفی وجود دارد مثلا آگهی بازسازی ساختمان که در اکثر سایت های ارائه خدمات  وجود دارد بهتر است قبل از تماس با آن ها به سایت این شرکت های بازسازی ساختمان مراجع کنید تا بتوانید نمونه کارهای آن ها را ببینید و بهترین شرکت بازسازی ساختمان در تهران را انتخاب تا بتوانید با خیالی راحت و آسوده با آن ها قرار داد ببندید.

همانطور که در شکل می بینید صندلی ها زیر میز قرار می گیرند و فضای کمتری می گیرند. دکوراسیون داخلی در بازسازی ساختمان در کنار طراحی داخلی به شما در استفاده از فضای کوچک آپارتمان ها کمک می کند.

رنگ مناسب برای دیوارها، انتخاب پرده مناسب برای پنجره ها، اندازه پنجره مناسب و… میتواند این نور مناسب را ایجاد کند.

ایجاد زاویه های مناسب در خانه, استفاده از وسایل مناسب برای استفاده از فضا و…

روش کار تیم بازسازی ساختمان پارسه

  گروه تخصصی طراحی و بازسازی ساختمان پارسه در پروژه های بازسازی خود, طراحی اولیه را بر اساس سلیقه و روانشناسی کارفرما جهت خلق  ایده آل ترین وضعیت ممکن و با توجه به معماری موجود و بررسی امکان جابجایی فضاها , دیوارها, و دیگر موارد مهندسی مبنای کار قرار داده سپس طرح اولیه با توجه به نظر مالک طراحی می شود در صورتیکه مورد تایید قرارگیرد به مرحله اجرا در می آید در غیر این صورت آلترناتیوهای بعدی در راستای نظر مالک ارایه می گردد تا نظر مالک و کارفرما تامین گردد .

پس از تصویب، طرح در دستور کار قرار گرفته و مراحل اجرایی انجام می شود. به عنوان مثال قبل از ساخت کابینت آشپزخانه، اتاق تلویزیون، کمد، فضاهای تزئینی، محوطه سازی، سقف، طراحی سقف، میز، حتی قبل از انتخاب رنگ و کاغذ دیواری و تم ها و نحوه چیدمان وسایل و اندازه های موجود برای بهینه سازی. فضاهای عجیب و تکراری ما از طراحی سه بعدی استفاده می کنیم. این کار توسط آرشیتکت ها و طراح های با تجربه و خوش ذوق ما انجام می گیرد.

 روانشناسی رنگها توسط مهندسین طراحی و معماری داخلی گروه پارسه-طراحی نقشه معماری ، نظارت واجرای پروژه های ساختمان مسکونی وو اداری- بازسازی و طراحی مدرن و تخصصی خانه های ویلایی ، دفتر کار و آپارتمانهایی قدیمی, اصلاح نقشه های تکراری و فضاهای بلا استفاده در ساختمان های در حال ساخت-طراحی و اجرای فضای سبز, طراحی و اجرای نمای ساختمان- دکوراسیون داخلی و چیدمان منزل و دفتر کار, بر اساس اصول فنگ شویی