سرویس بهداشتی

نکته هایی در طراحی سرویس بهداشتی

اگر طراحی خانه خود را به یک طراح داخلی سپرده اید باید ایده هایی که برای سرویس بهداشتی در نظر دارید را جویا شوید.

مثلا ایده هایی برای کابین دوش حمام، که باید با توجه به اندازه سرویس بهداشتی شما باشد و مشاوره لازم براساس انتخاب هر چه بهتر شما ارائه دهد.

انتخاب رنگ که حتی اگر سرویس  شما کوچک باشد می تواند آن را  بزرگتر جلوه دهد.

بازسازی سرویس بهداشتی توسط تیم پارسه چگونه انجام می شود؟

باتوجه به اینکه بسیاری از عزیزان بعلت کهولت سن ومشکلات جسمانی استفاده از توالت ایرانی برای آنها مشکل می باشد تبدیل توالت ایرانی به توالت فرنگی گزینه مناسبی برای آنها می باشد و ما فقط با کمی تغییرات در سرویس موجود می توانیم در کمترین زمان آن را به توالت فرنگی تغییر دهیم.

همینطور در بعضی از موارد خلاف این موضوع صادق می باشد و بسیاری از خانواده های ایرانی بدلایل مختلف می خواهند در بازسازی ساختمان سرویس بهداشتی فرنگی خود را به سرویس بهداشتی ایرانی تغییر دهند که تغییر آن هم براحتی انجام می گیرد.

با این تفاوت که در توالت ایرانی بعلت جلوگیری از انتشار بوی بد فاضلاب در ساختمان ما مجبوریم سیفونی که اصطلاحا شتر گلو نامیده می شود وارتفاع شتر گلو آن حداقل 15سانتی متر است را برای سوار شدن کاسه توالت ایرانی بکار ببریم.

که این تنها مشکلی را که بوجود می آورد اختلاف سطح حداقل 20سانتی متری است که کاسه توالت را بالا میبرد و در توالت های کوچک مجبوریم در ورودی سرویس لبه و اختلاف سطح 20تا 30 سانتی متری داشته باشیم ولی در ساختمانهای نوساز ارتفاع بوجود آمده در سقف طبقه پایین قرار می گیرد.

نمونه کار بازسازی سرویس بهداشتی

در تصویرزیر شما  یک نمونه سرویس بهداشتی را مشاهده می کنید که علاوه بر استفاده از کاسه توالت ایرانی در کنار نیز از توالت فرنگی توکار که اصطلاحا به آن نیز توالت فرنگی وال هنگ گفته می شود استفاده کرده ایم

همچنین میتوانید فیلم کامل بازسازی این پروژه را بصورت فیلم قبل و بعد از بازسازی که توسط شرکت پارسه انجام شده در قسمت فیلم پروژه ها نیز مشاهده بفرمایید

بازسازی سرویس بهداشتی

بازسازی توالت وسرویس بهداشتی

بازسازی حمام

در تصویر زیر یک نمونه طراحی و بازسازی حمام را مشاهده میفرمایید

بازسازی سرویس بهداشتی

 طراحی وبازسازی حمام پروژه یوسف آباد

تبدیل توالت ایرانی به فرنگی ، تبدیل توالت ایرانی به فرنگی ، حفر چاه آب ، حفر چاه فاضلاب ، نمونه از کارهای انجام شده میباشد.

نکته هایی در طراحی سرویس بهداشتی

اگر طراحی خانه خود را به یک طراح داخلی سپرده اید باید ایده هایی که برای سرویس بهداشتی در نظر دارید را جویا شوید.

مثلا ایده هایی برای کابین دوش حمام، که باید با توجه به اندازه سرویس  شما باشد و مشاوره لازم براساس انتخاب هر چه بهتر شما ارائه دهد.

انتخاب رنگ که حتی اگر سرویس  شما کوچک باشد می تواند آن را بزرگتر جلوه دهد.

TOP