پنجره دوجداره

پنجره دوجداره بدون نیازبه تخریب درکمترین زمان توسط شرکت پارسه 09121977040مهندس فتاحی22764055

پنجره دوجداره چه فوایدی دارد؟

امروزه با توجه با بالابودن قیمت حامل های انرژی مثل گاز ،برق، نفت ،برق و….اهمیت بهینه مصرف کردن آنها و جلوگیری از اتلاف انرژی ضروری ومهم می باشد.بر همین اساس در ساختمان های جدید و یا بازسازی ساختمان های قدیمی استفاده از درب و پنجره های دوجداره مانند پنجره های کرتنوال، پنجره upvc ، پنچره های فریم لس، درب و پنجره دوجداره الومینیوم و انواع دیگر که به وفور ابداع گشته مورد استفاده قرار می گیرد.

ازدیگر مزایای این پنجره ها جلوگیری از انتقال صدا به داخل ساختمان و جلوگیری از انتقال گرمای داخلی ساختمان به بیرون در زمستان است.

جلوگیری از انتقال سرما وهوای مطبوع و خنک درتابستان که بواسطه انواع سیستمهای سرمایشی مانند کولر گازی،کولر آبی، چیلر، که بیشتر در ساختمان های اداری مورد استفاده قرار گرفته ازمزایا دیگر استفاده ازپنجره دوجداره است

حال سوال اینست راه حل بکارگیری این گزینه ها در ساختمانهای قدیمی که امکان ساخت برای مالکین آنها بزودی وجود ندارد چیست؟

پاسخ به روشنی مشخص است ما می توانیم بدون تغییرات کلی در ساختمان حتی بدون خرابی و نیاز به تخریب و بنایی با بکارگیری فریم مخصوص بازسازی ساختمان این مشکل را حل کنیم.

پنجره دوجداره با چه نام وبرندی تولید می شود؟

در حال حاضر انواع پروفیل های ساخت پنجره دو جداره و پنجره های سه جداره از نوع upvc یو پی وی سی که با مارک های ویستا بست ,وین تک ,سیندژ,اورتا, و…که در بازار بفور یافت می شود  برای ساختمان بکار گرفته می شود.

تعویض درب و پنجره قدیمی با دروپنجره دوجداره یو پی وی سی  upvc