پنجره دوجداره

پنجره دوجداره بدون نیازبه تخریب در کمترین زمان توسط شرکت پارسه 09121977040 مهندس فتاحی 22764055

امروزه با توجه با بالابودن قیمت حامل های انرژی مثل گاز ،برق، نفت ،برق و….اهمیت بهینه مصرف کردن آنها و جلوگیری از اتلاف انرژی ضروری ومهم می باشد.بر همین اساس در ساختمان های جدید و یا بازسازی ساختمان های قدیمی استفاده از درب و پنجره های دوجداره مانند پنجره های کرتنوال، پنجره upvc ، پنچره های فریم لس، درب و پنجره دوجداره الومینیوم و انواع دیگر که به وفور ابداع گشته مورد استفاده قرار می گیرد.

مزایای پنجره یوپی وسی UPVC

ازدیگر مزایای این پنجره ها جلوگیری از انتقال صدا به داخل ساختمان و جلوگیری از انتقال گرمای داخلی ساختمان به بیرون در زمستان است.

جلوگیری از انتقال سرما وهوای مطبوع و خنک در تابستان که بواسطه انواع سیستمهای سرمایشی مانند  کولر گازی،کولر آبی، چیلر، که بیشتر در ساختمان های اداری مورد استفاده قرار گرفته از مزایا دیگر استفاده ازپنجره دوجداره است

حال سوال اینست راه حل بکارگیری این گزینه ها در ساختمانهای قدیمی که امکان ساخت برای مالکین آنها بزودی وجود ندارد چیست؟

پاسخ به روشنی مشخص است ما می توانیم بدون تغییرات کلی در ساختمان حتی بدون خرابی و نیاز به تخریب و بنایی با بکارگیری فریم مخصوص بازسازی ساختمان این مشکل را حل کنیم.

پنجره دوجداره با چه نام و برندی تولید می شود؟

در حال حاضر انواع پروفیل های ساخت پنجره دو جداره و پنجره های سه جداره از نوع  یو پی وی سی upvc یو پی وی سی که با مارک های ویستا بست ,وین تک ,سیندژ, اورتا, و…که در بازار بفور یافت می شود  برای ساختمان بکار گرفته می شود.

تعویض درب و پنجره قدیمی با دروپنجره دوجداره یو پی وی سی  دوجداره upvc بدون تخریب در ساختمان هایی که تخلیه نیست و در افراد در حال سکونت در آن هستند بدون هیچ تخریبی انجام می شود.