کاغذ دیواری

فروش انواع کاغذ دیواری جدید و نصب کاغذ دیواری توسط گروه تخصصی طراحی و بازسازی ساختمان پارسه 22764055 مهندس فتاحی 09121977040 با سال ها تجربه و اکیپ حرفه ای و اجرای بدون نقص در سریعترین زمان ممکن

مزایای کاغذ دیواری چیست؟

از مهمترین مزایای کاغذ – دیواری در مرحله اول میتوان به سرعت اجرا آن اشاره کرد که نسبت به نقاشی ساختمان سرعت بالاتری دارد و معمولا در یکروز یک خانه حدود 200 متری توسط دو نصاب حرفه ای اجرا می شود.

از دیگر مزایای آن کمک به طراحی داخلی و تنوع در انتخاب میتوان اشاره کرد زیرا پوشش کاغذ محیط خانه را خیلی گرمتر و دلنشین تر می کند و چون مدلها و طرح های زیادی پیش رو داریم در انتخاب آن محدود نیستیم.

مزایای آن پوشش و مخفی کردن موجهای دیوارها است که معمولا صاف و بقولی شمشه کش نیستند بخصوص در ساختمانهای قدیمی بیشتر شاهد نا تراز بودن و ناشاقول بودن گچکاری در دیوارها هستیم .

هنگام نقاشی دیوارها ایراد دیوارها و ناصاف بودن آن بیشتر مشهود است و راه حل سریع و کم خرج آن اجرای کا غذ دیواری و پوشاندن ناترازی ها و گم کردن موج ها در هنگام بازسازی خانه است.

کاغذ های موجود در بازار عموما قابل شستشو هستند و از یک لایه pvc و الیاف خاص در ساخت آن استفاده شده که می توان با دستمال نم دار آنها را تمیز کرد.

هر رول کاغذ دیواری چند متر است؟

معمولا کاغدها 10 ده متر طول با عرض 50 پنجاه سانت هستند که نهایتا هر رول آن 5 پنج مترمربع را پوشش و کاور می کند.

البته کاغذهایی با عرض ها ی بیشتر هم دربازار موجود است که عرف معمولا عرض پنجاه سانتی متر است.

انواع کا غذ دیواری ها کدامند؟

کاغذ دیواری
نصب کاغذ دیواری

مراحل نصب کاغد دیواری چگونه است؟

اجرت نصب کاعذ دیواری چقدر است؟

کاغد دیواری سه بعدی چیست؟

نصاب کاغذدیواری

پاسخ تمام سوالات فوق را درفیلم ببینید…