بازسازی ساختمان با کاشی

بازسازی ساختمان با کاشی

 در بازسازی ساختمان و منزل تعویض کاشی سرامیک های قدیمی با نمونه های جدید و ابعاد بزرگ در دستور کارقرارداد چرا که می تواند زیبایی و جلوه خوبی برای ما به ارمغان بیاورد .برای این منظور می توانیم به دو روش عمل کنیم:

روش اول : ابتدا کاشی سرامیک های قبلی را تخریب کرده و ملات آن را کنده و آنرا به آجر می رسانیم سپس لوله کشی آب و برق و احتمالا شوفاژ و رادیاتور ها که گاها بصورت روکار اجرا شده به داخل می بریم بعد از آن نصب کاشی سرامیک بصورت دوغابی و ملاتی را اجرا می کنیم.

کاشی کاری

روش دوم: در این روش برخلاف روش اول می توانیم کاشی یا سرامیک قبلی را تخریب نکرد و کاشی سرامیک جدید را بصورت چسبی روی قبلی ها نصب نمود. مزیت این روش سرعت بالاتر نسبت به روش دوغابی است. ولی ما برای فضاهایی که بخار آب و شستشو داریم بخصوص حمام توصیه می کنیم از روش اول بهره برد.

بازسازی ساختمان و معماری داخلی

کاشی و سرامیک ها جدیددر بازار با ابعاد مختلف 60cm*60cm و80cm*80cm ویا 100cm*100cm و غیره موجود است که هرچه ابعاد آن بزرگتر باشد بندهای کمتری در پایان خواهیم داشت و نهایتا کار پایانی جلوه و زیبایی بیشتر خواهد داشت .

درنمونه های بدون بند و یا رکتی فای کار یکپارچه و دیگر بند نخواهیم داشت فقط درز بین دو سرامیک می ماند که ما آن را هم با استفاده از پودر بندکشی همرنگ با نام ویترافیکس به حداقل می رسانیم.

دیگر آن که در بازسازی ساختمان هرچه لعاب و درخشندگی کاشی سرامیک استفاده شده  بیشتر باشد به موازات آن انعکاس نور بیشتری هم خواهیم داشت که در نهایت فضای ما را بزرگتر و باشکوه تر جلوه می دهد. کار بازسازی ساختمان خود را به تیم حرفه ای ما بسپارید.

کاشی کاری ، سرامیک کاری سرویس ها آشپزخانه ، موزاییک کاری محوطه پشت بام حیاط و فضاهای دیگر

 

اجرای سرامیک کف بدون بند

 

بازسازی ساختمان پارسه