فیلم پروژه های گروه پارسه

بازسازی ساختمان پارسه

 
با سلام و عرض ادب واحترام

بازسازی ساختمان را سال هاست که در رزومه کاری خود داریم و با عنایت خداوند در آن موفق هستیم و رضایت مشتریانی که داریم پشتوانه کاری ماست.

در فرآيند بازسازی ساختمان   با بهترین گروه متخصص در زمینه طراحی داخلی در کنار شما هستیم. پس ازشنیدن نظرات وآگاهی ازنیازهای شما آن را امکان سنجی و بهینه ترین حالت را طراحی می کنیم سپس بهترین پیشنهادات را به شما میدهیم همچنین شما میتوانید قبل از اجرای عملیات بازسازی محیط رویایی تان را بصورت سه بعدی3Dمشاهده کنید وتم های رنگی مختلف ومبلمان پرده و غیره راببینید

تخریب و بازسازی ساختمان را از صفر تا صد آن  با بهترین تیمی که در اختیار  داریم انجام می دهیم.

آشپزخانه یکی از مهمترین قسمت هایی است که دیزاین و طراحی داخلی آن مهم است. اگر آشپزخانه شما دارای ساختار قدیمی  و یا فضای کافی برای وسایل  شما ندارد نگران  نباشید. تخصص ما این است که از همه فضاهای موجود نهایت استفاده را داشته باشیم.

طراحی و ساخت انواع کمددیواری و کابینت سبک مدرن و کلاسیک براساس فضای موجود,تعویض کاشی و سرامیک های قدیمی ,بازسازی سرویس بهداشتی و حمام ,نقاشی ساختمان و نصب کاغذ دیواری  , تبدیل سرویس بهداشتی ایرانی به فرنگی و بالعکس,لوله کشی آب سردوگرم و رفت وبرگشت رادیاتور,اجرای لوله کشی پکیج و جداسازی ازموتورخانه فرسوده,کناف و نورپردازی,تعویض پبجره های قدیمی به دوجداره,ساخت حفاظ وآهنگری,تعویض درب های اتاق ها,سیم کشی برق و...

هم جزو خدمات گروه تخصصی پارسه  می باشد.

 
در این بخش گوشه ای از فعالیتها و پروژه های انجام شده توسط شرکت تخصصی طراحی و بازسازی ساختمان پارسه را به نمایش گذاشته ایم تا از این طریق بخشی از نمونه کارها ی صورت گرفته را بصورت فیلم مشاهده بفرمایید.ضمنا کلیپ ها رابه صورت فیلم قبل بازسازی (BEFOR)و فیلم بعد بازسازی(AFTER)قرارداده ایم.

بازسازی ساختمان و نوسازی ساختمان

لطفا تا لود شدن وبارگذاری کلیپ ها چند لحظه منتظر بمانید