فیلم پروژه های گروه پارسه

بازسازی ساختمان پارسه

 
با سلام و عرض ادب

بازسازی ساختمان را سال هاست که در رزومه کاری خود داریم و به عنایت خداوند در آن موفق هستیم و رضایت مشتریانی که داریم پشتوانه کاری ماست.

در فرآيند بازسازی ساختمان  با بهترین مشاوران متخصص در زمینه طراحی داخلی در کنار شما هستیم. سلایق شما و امکان پذیری آن را بررسی می کنیم و به شما پیشنهاد هایی برای هرچه بهتر شدن آن ارائه می دهیم.

تخریب و بازسازی ساختمان را از صفر تا صد آن را با بهترین تیمی که در اختیار  داریم انجام می دهیم.

آشپزخانه یکی از مهمترین قسمت هایی است که دیزاین و طراحی داخلی آن مهم است. اگر آشپزخانه شما دارایی ساختار قدیمی دارد و یا فضای کافی برای وسایل های شما ندارد نگران باشید. تخصص ما این است که از همه فضاهای موجود نهایت استفاده را داشته باشیم.

تعویض کاشی و سرامیک های قدیمی به کاشی و سرامیک های جدید , تعویض کاغذ دیواری ها , تعویض سرویس بهداشتی ایرانی به فرنگی و یا بالعکس و .. هم جزو خدمات گروه تخصصی پارسه ساز می باشد.

 
در این بخش گوشه ای از فعالیتها و پروژه های انجام شده توسط شرکت تخصصی طراحی و بازسازی ساختمان پارسه را به نمایش گذاشته ایم تا از این طریق بخشی از نمونه کارها ی صورت گرفته را بصورت فیلم مشاهده بفرمایید.ضمنا کلیپ ها رابه صورت فیلم قبل بازسازی (BEFOR)و فیلم بعد بازسازی(AFTER)قرارداده ایم.

بازسازی ساختمان و نوسازی ساختمان

                      لطفا تا لود شدن وبارگذاری کلیپ ها چند لحظه منتظر بمانید
 

شرکت بازسازی ساختمان پارسه