بازسازی ساختمان | طراحی داخلی و نوسازی ساختمان

بازسازی ساختمان با یک طراحی داخلی مناسب (2)

بازسازی ساختمان با یک طراحی داخلی مناسب

برای اولین بار در ایران: روان شناسی معماری و طراحی داخلی

یکی از مشکلات امروز برای ساکنین منازل این است که دیگر متراژ خانه ها بزرگ نیست و دیزاین و طراحی داخلی برای این فضاها مشکل است، البته این را باید گفت برای یک تیم حرفه ای کاری غیر ممکن نیست.

ایده هایی برای برای فضاهای کوچک

گروه تخصصی طراحی و بازسازی ساختمان پارسه برای کسانی که میخواهند در بازسازی ساختمان از فضای کوچک منزلشان بیشترین استفاده را ببرند بهترین طرح ها و ایده ها را دارد.

بازسازی ساختمان و نوسازی ساختمان برای فضاهای کوچک چگونه انجام می شود

1-ایجاد نور مناسب اگر فضای خانه شما کوچک است شما با نور مناسب می توانید آن را بزرگتر جلوه دهید. پس به نورپردازی خانه خود بیشتر توجه کنید.

این نور مناسب را با رنگ سفیدی که در داخل آپارتمان استفاده می کنید می توانید ایجاد کنید. با نور سفیدی که در آپارتمان های کوچک و نقلی استفاده می کنید میتوانید خانه خود را کمی بزرگتر از اندازه معمولی نشان بدهید.

پس اگر تا به حال اینگونه نبوده است در فرآیند بازسازی ساختمان و نوسازی آن حتما این نکته را لحاظ کنید. در این تصویر تاثیر رنگ سفید را می توانید ببینید.

2-استفاده از آینه در فضای کوچک خانه آن را بزرگتر نشان می دهد. پس با اضافه کردن آینه ای با اندازه مناسب این گار را انجام دهید.

-استفاده از مبل های به شکل lمی تواند در فضای خانه صرف جویی کنند البته به شکلی که اندازه دسته آن ضخیم نباشد چون این مبل ها یک میز با سایز بسیار کوچک دارند که دیگر در هنگام پذیرایی نیاز به این نیست که از میزهای کوچک استفاده کنید.

3-استفاده از میزهای ناهارخوری بزرگ را کنار بگذارید تا فضای داخلی خانه خود را هدر ندهید.میزهایی به شکل زیر در فضای خانه شما هم زیباتر هستند و هم جمع و جور تر.

بازسازی ساختمان های قدیمی

 

بازسازی ساختمانهای قدیمی این روزها یکی از راه هایی است که می توان با آن ظاهری جدید و زیبا و مدرن به آن ها بخشید. البته با توجه به قدمت ساختمان فعالیت هایی که برای این ساختمان ها درنظر گرفته می شود متفاوت است.

در بازسازی ساختمانهای قدیمی اگر قدمت ساختمان بالای 10سال باشد بهتر است تاسیسات ساختمان نوسازی شود اگر این قدمت بالای 20 سال می باشد بهتر است که امنیت از نظر استحکام را در نظر داشته باشیم ,البته بهتر است برای گرفتن بهترین تصمیم با یک شرکت بازسازی ساختمان معتبر مشورت کنید .

بازسازی و تعمیرات ساختمان بنا به کاربری تجاری و مسکونی آن متفاوت انجام می شود.مثلا بازسازی ساختمان اداری متفاوت انجام می شود و نمی توان به سبک مسکونی آن را بازسازی کرد.برای انتخاب یک شرکت بازسازی ساختمان معتبر را های مختلفی وجود دارد مثلا آگهی بازسازی ساختمان که در اکثر سایت های ارائه خدمات وجود دارد بهتر است قبل از تماس با آن ها به سایت این شرکت های بازسازی ساختمان مراجع کنید تا بتوانید نمونه کارهای آن ها را ببینید تا بتوانید با خیالی راحت و آسوده به آن ها قرار داد ببندید.

همانطور که در شکل می بینید صندلی ها زیر میز قرار می گیرند و فضای کمتری می گیرند. بازسازی ساختمان در کنار طراحی داخلی به شما در استفاده از فضای کوچک آپارتمان ها کمک می کند.

رنگ مناسب برای دیوارها، انتخاب پرده مناسب برای پنجره ها، اندازه پنجره مناسب و… میتواند این نور مناسب را ایجاد کند.

ایجاد زاویه های مناسب در خانه, استفاده از وسایل مناسب برای استفاده از فضا و…

روش کار تیم بازسازی ساختمان پارسه

گروه تخصصی طراحی و بازسازی ساختمان پارسه در پروژه های بازسازی خود, طراحی اولیه را بر اساس سلیقه و روانشناسی کارفرما جهت خلق ایده آل ترین وضعیت ممکن و با توجه به معماری موجود و بررسی امکان جابجایی فضاها , دیوارها, و دیگر موارد مهندسی مبنای کار قرار داده سپس طرح اولیه با توجه به نظر مالک طراحی می شود در صورتیکه مورد تایید قرارگیرد به مرحله اجرا در می آید در غیر این صورت آلترناتیوهای بعدی در راستای نظر مالک ارایه می گردد تا نظر مالک و کارفرما تامین گردد .

پس از تایید آن , طرح در دستور کار قرار گرفته و مراحل اجرایی انجام می گردد. بعنوان مثال ما قبل از اجرای کابینت آشپزخانه , تی وی روم , کمددیواری , فضاهای دکوراتیو , محوطه سازی , سقف , طرح کناف سقف , میزبار , حتی قبل از انتخاب رنگ و کاغذدیواری و تم ها و نحوه چیدمان وسایل و اندازه ها موجود جهت بهینه سازی و از بین بردن فضاهای پرت و تکراری از طراحی سه بعدی و یا 3d بهره می بریم. این کار توسط آرشیتکت ها و طراح های با تجربه و خوش ذوق ما انجام می گیرد.

روانشناسی افراد و اصلاح روش زندگی توسط مهندسین طراحی و معماری داخلی گروه پارسه-طراحی نقشه معماری ، نظارت واجرای پروژه های ساختمان مسکونی وو اداری- بازسازی و طراحی مدرن و تخصصی خانه های ویلایی ، دفتر کار و آپارتمانهایی قدیمی, اصلاح نقشه های تکراری و فضاهای بلا استفاده در ساختمان های در حال ساخت-طراحی و اجرای فضای سبز, طراحی و اجرای نمای ساختمان- دکوراسیون داخلی و چیدمان منزل و دفتر کار, بر اساس اصول فنگ شویی

آشپزخانه کابینت طراحی داخلی

گالری آشپزخانه

بازسازی ساختمان و نو آوری هایی برای آشپزخانه

مطبخ یا همان آشپزخانه شیک و مدرن آرزوی هر کدبانوی ایرانی است .زیرا تمام وسایل آشپزی یک کدبانوی ایرانی بخصوص جهیزیه پرزرق وبرق و گرانقیمت خانم خانه در یک آشپزخانه کلاسیک ومدرن است که میتواند بخوبی رخ نمایی کند.و در اولین نگاه مهمان و هربیننده ای سیلقه و دست پخت خانم خانه را به نمایش بگذارد.

همین امر باعث شده تا هر خانم خانه داری بخواهد به فکر طراحی داخلی اشپزخانه خود بیافتد و بسته به میزان هزینه آن از انواع کابینت آشپزخانه بخصوص کابینت ام دی اف MDFوکابینت agtیا همان کابینت های گلس و براق یا کابینت مدرن یا کابینت کلاسیک و یا کابینت ممبران بهره ببرد.

بطوریکه وسایلی مثل یخچال ساید، لباسشویی،ماشین ظرفشویی ،ماکروفر،بخارپز ،سرویس قابلمه سرویس بشقاب غذاخوری،سرویس پذیرایی ،حتی میز نهار خوری ،اجاق گاز،گازرومیزی توکار،ظرفشویی ،سرویس قاشق چنگال،ظروف چینی،ظروف کریستال،هود و دیگر وسایل مورد نیاز یک خانواده جهت تهیه غذا و خورد و خوراک رابخوبی درخود جای دهد.

البته در هنگام طراحی یک آشپزخانه مدرن یا آشپزخانه کلاسیک نکات مهمی مثل تامین نور محیط ,تهویه هوا,درگیر نبودن وسایل, شلوغ پلوغ نبودن محیط وجودداردکه بایدموردتوجه خاص قرارگیرد.

نکته های زیادی در ساخت آشپزخانه وجود دارد که در اینجا به تعدادی از آن ها اشاره می کنیم که هنگام بازسازی ساختمان و در بخش طراحی داخلی آشپزخانه باید آن را در نظر گرفت.

نکته های مهم در بازسای قسمت آشپزخانه

شاید این نکته را تا به حال نمی دانستید که یک قانون مهم در چیدمان آشپزخانه وجود دارد و آن قانون مثلت طلایی می بشدآن هم مثلت متساوی الاضلاع!!شاید بپرسید یعنی چه؟این قانون به نحوه چیدمان سینک ظرفشویی,یخچال و اجاق گاز می باشد .

چون این سه ابزار مهم در آشپزی هستند و کاربردی ترین ابزارهای آشپزخانه می باشند,پس اگر میخواهید بازسازی ساختمان را برای آشپزخانه خود انجام بدهید حتما از یک طراح داخلی با مهارت استفاده کنید که به این قانون واقف باشد چون با دانستن این قانون شما دیگر اتلاف انرژی و زمان را ندارید.

1-فضای ذخیره سازی زیاد برای آشپزخانه

ژاکو یکی از طراحان داخلی به نام میگوید:”از هر گوشه و جاده استفاده کنید. کابینت های سرپوشیده را تا سقف قرار دهید تا جای خالی برای گرد و غبار نگذارید.”برای دسترسی راحت تر به دیگ ها و تابه ها، کشویی های عمیق را در نظر بگیرید که شامل فضای ذخیره سازی کافی برای وسایل خانگی باشد.

2-نورپردازی

الکتریک ریچارد تروئد یکی از طراحان به نام در زمینه طراحی داخلی و بازسازی ساختمان می گوید بر خلاف اتاق های دیگر خانه، روشنایی افراد در آشپزخانه کافی نیست. “در آشپزخانه، شما نور را در پشت خود نمی خواهید، که سایه ای را در فضای کاری داشته باشید، شما باید آن را در مقابل خود قرار دهید.”

3-منابع برق به راحتی در دست باشد

اطمینان حاصل کنید که منابع قدرت مناسب برای وسایل جابجا شده یا جدید وجود دارد.وقتی که شما بازسازی خانه خود را شروع کردید در قسمت آشپزخانه این نکته مهم را در نظر داشته باشید که در آشپزخانه وسایل برقی زیادی وجود دارد پس پریزهای برق را جای درست و خوبی بگذارید.

مطبخ

آشپزخانه های مدرن با ویژگی های جدیدی به نام مطبخ یا آشپزخانه کثیف ساخته می شوند. مطبخ یا آَشپزخانه کثیف از این رو نامیده می شوند که تمام فرآیند پخت و پز دراین مکان انجام می شود و آشپزخانه اصلی بیشتر محل سرو غذا می باشد. در مطبخ امکاناتی چون اجاق گاز و هود و سینک ضرفشویی در آن قرار میگیرد.

علت اضافه شدن مطبخ به سیستم آشپزخانه :

 • به علت کوچک بودن فضای خانه ها هنگام پخت و پز و آشپزی بوی غذا در کل خانه پیچیده می شود و این جز مواردی است که برای بیشتر افراد ناخوشایند می باشد.
 • بعضی از افراد مشکلات تنفسی دارند و بوی غذا برای این افراد اذیت کننده است.
 • بعضی غذاها چون ماهی و… به هنگام پخت و پز بوی نامطبوعی در فضای منتشر می کند.

تیم بازسازی ساختمان پارسه چه کارهایی را برای آشپزخانه شما انجام می دهد.

ما قبل از ساخت کابینت مساحت موجود آشپزخانه را بدقت متره واندازه گیری کرده و با توجه به چیدمان تجهیزات آشپزخانه و دانستن اینکه کارفرما یخچال ساید بای ساید داردیا یخچال فریزردوقلو؟ آیا ماشین ظرفشویی دارد یا خیر?و یا از گاز توکار و یا گاز مبله استفاده میکند?

آیا فر و ماکرو فر توکار میخواهد داشته باشد؟وقرارگیری ماشین لباسشویی و سینک ظرفشویی بهینه ترین و کاربردی ترین نقشه را بصورت سه بعدی طراحی کرده و آنرا جهت تاییدبه کارفرما ارایه میکنیم پس ازرویت نقشه سه بعدی درصورت نیاز تغییرات احتمالی را لحاظ کرده رنگ و جنس کابینت هم مشخص میکنیم و حتی صفحه روی کابینت که میتواند صفحه کورین یا کوارتز باشد باهمفکری و تجربه کاری ما بهترین حالت را برمیگزنیم و نقشه را نهایی میکنیم سپس برای برش و ساخت و اجرا اقدام می کنیم.

 

تخریب و نوسازی و بازسازی

بازسازی ساختمان گالری تخریب و نوسازی

تخریب و بازسازی ساختمان

چه مواردی باعث می شود که به سراغ بازسازی منزل برویم؟

عومل زیادی باعث می شود می شود که بخواهید بازسازی را انجام دهید عواملی چون:

1-قدیمی شدن تاسیسات خانه

2-نداشتن نور مناسب در طول روز

3-کم یا زیاد بودن تعداد اتاق خواب ها

4-قدیمی شدن معماری خانه و نیاز به طراحی داخلیجدید

5-قدیمی شدن کاشی و سرامیک سرویس بهداشتی

6-آشپزخانه با معماری قدیمی و کم یا نداشتن کابینت

7-نداشتن کفپوش برای خانه

و …..

این را هم می دانیم که ساخت یک خانه جدید با همه امکانات هزینه بر می باشد و بهترین راه حل این است که خانه ای با ساخت قدیمی پیدا کنیم و آن را به شکلی که میخواهیم بازسازی کنیم.

تخریب و بازسازی کلمه ای که وقتی شنیده می شود اولین تصوری که در ذهن افراد ایجاد می شود این است که به سختی آن نمی ارزد و یا دردسر آن زیاد است.

شاید بهتر است قبل از بازسازی منزل خود این موارد را بدانید.بازسازی با دو هدف انجام می شود:

1-زمانی که بخش اصلی خانه یا ساختمان هدف تخریب و بازسازی باشد.یعنی بخش هایی که استحکام و امنیت آن مورد توجه هستند.

2-مورد دوم زمانی است که شمل نو بودن خانه مد نظرتان می باشد.نوسازی ساختمان بخش هایی مربوط به تزئینات ,کف پوش و از این قبیل را در نظر میگیرد.

قبل از تخریب و بازسازی ساختمان باید قدمت ساختمان را در نظر گرفت.اما وقتی این کار را به یک تیم حرفه ای بسپارید هم نتیجه عالی را می بینید و هم سختی کار را احساس نمی کنید.

 

مراحل بازسازی ساختمان چیست؟

 

ساختمان ها با گذشت زمان نیاز به بازسازی داخلی و یا به طور کلی تر بازسازی ساختمان پیدا می کنند. هرچه عمر بنا بالاتر رود فرسایش آن بیشتر میشود و این امر ضرروری تر می شود.

 

قبل از بازسازی خانه باید نکاتی را مشخص کنید اینکه عمر بنای شما چقدر است؟ ساختمان نیاز به بازسازی کامل دارد و یا سطحی؟ آیا لوله کشی ساختمان در اثر زمان دچار فرسودگی شده و ساختمان دچار نم شده؟ بنای شما استحکام کافی را دارد؟ با توجه به این سوالات می توانید مراحل بازسازی ساختمان خود را مشخص کنید.

مراحل بازسازی منزل شامل دو قسمت می شود:

 • بازسازی قسمت های اصلی ساختمان که در استحکام بنا نقش دارند
 • بازسازی و تعمیرات ساختمان و قسمت های قابل دید در ساختمان

مراحل بازسازی خانه

 

بررسی دیوارها، سقف و ستون ساختمان

 

در ابتدای بازسازی باید دیوارهای حائل ساختمان که نقش استحکام بنا را دارند مرمت شوند. برای این کار باید تا رسیدن به قسمت آجری این دیوارها تخریب شوند و دوباره گچ و خاک شوند و پس از خشک شدن گچ و خاک، سفید کاری را انجام داد تا دیواری تمیز داشته باشیم.

 

پس از مرمت دیوارهای اصلی باید دیوارهایی که دچار نم و یا نشت شده اند را تعمییر کرد.

 

همچنین ستون های فلزی ساختمان نیز باید بررسی شوند و در صورت نیاز باید مرمت شوند.

 

در مرحله بعد باید سقف تمامی اتاق ها چک شوند که ترک های ان بیشتر نشده باشد و در صورت تعمیر سقف می توانید مجدد از گچ کاری بر روی آن استفاده کنید.

 

سرویس بهداشتی و حمام

به مرور زمان عایق بندی کف حمام و سرویس بهداشتی از بین میرود و سبب نم دادن به دیوار ها و سقف طبقات زیرین می شود.

 

برای حل این مشکل کف حمام و یا سرویس بهداشتی باید کنده شود و مجدد عایق کاری شود.

 

این عایق کاری برای تمام قسمت هایی که با آب و رطوبت سر و کار دارد مثل آشپزخانه و یا پشت بام نیز باید انجام شود.

 

سقف کاذب

استفاده از سقف کاذب سبب زیبایی و همچنین نظم دادن به سیم کشی در ساختمان می شود. سقف کاذب به فاصله چند سانتی متری از سقف اصلی قرار میگیرند. با استفاده از این سقف ها می توان نور پردازی ساختمان را تغییر داد و سیم کشی های ساختمان و لوله کشی ها را از آن عبور داد. بیشتر استتفاده آن در مراکز شلوغ مانند بیمارستان ها، ساختمان های اداری، مدارس و … است.

 

تعویض در و پنجره ها

 

برای داشتن یک ساختمان نو و کاربردی باید تجهیزات قدیمی آن تعویض شود.

استفاده از پنجره های دو جداره یکی از مراحل بازسازی است که راه مناسبی برای حفظ انرژی است و همچنین این پنجره ها عایق صوتی در برابر شلوغی شهر هستند.

 

همچنین تعویض در های قدیمی با درهای ضد سرقت سبب می شود تا امنیت ساختمان شما افزایش یابد و همچنین نمای زیباتری نیز دارند.

 

تعوض کابینت های آشپزخانه

 

می توان گفت که آشپزخانه بخش اصلی در ساختمان است چرا که زمان زیادی در آن سپری می شود پس بهتری است بازسازی آن را فراموش نکنید.

 

استفاده ار کابینت های آشپزخانه جدید نمایی زیبا به آشپزخانه ما می دهد همچنین با طراحی های جدید این کابینت های فضای کاربردی بیشتری برای استفاده دارند.

 

شیر آلات ساختمان

 

شیرهای ساختمانی با گذشت زمان به دلیل زنگ زدگی دچار مشکل می شوند و باید یا تعمییر شوند و یا به طور کلی تعویض شوند. در انتخاب شیر آلات باید دقت شود تا از برنج برای ساخت آن استفاده شده باشد تا ضرری برای شما نداشته باشد.

 

در عکس زیر ما یک نمونه از کارهایی که تیم بازسازی ساختمان پارسه انجام داده است را برای شما به نمایش گذاشته ایم.

دراین بخش ما تعدادی از عکسهای مربوط به قبل و بعد از هر پروژه را قرار داده ایم تا شما بتوانید براحتی دریک نگاه در مورد کیفیت و توانایی های اجرا ما تصمیم بگیرید این عکسها از هیچ سایت و جایی کپی نشده و تنها گوشه ای از خدمات گروه تخصصی طراحی و بازسازی ساختمان پارسه P.R.G می باشد.

بازسازی ساختمان پونک

مساحت خانه 173 متر می باشد قدمت این ساختمان حدودا ۲۰ سال می باشد.

مواردی که در این بازسازی بعد از طراحی داخلی انجام شده است:

1-در بخش تزئینات برای دیوار هاکاغذ دیواری به انتخاب مالک انجام شده است.

2-شومینه ای که وجود دارد دوباره دیزاین شد.

3-گچ بری ها که در ساختمان وجود دارد چون قدیمی است حذف شده است.

4- سرامیک های سرویس بهداشتی و خود روشویی کلا تعویض شده است.

5-در اتاق ها کمد دیواری ها به کمد دیواری هایی ریلی تغییر شکل داده شده است.

6-کاشی و سرامیک آشپزخانه تعویض شده است.

7-کف پوش خانه سنگ بوده که مالک در بازسازی جدید تمایلی به تعویض آن نداشته است.

نمونه کارهای بازسازی ساختمان

در همین راستا فیلم پروژه ها ی اجرا شده را (بصورت قبل از بازسازیBefore-بعد از بازسازیAfter)در قسمت فیلم پروژه ها قرار داده ایم که میتوانید مشاهده بفرمایید.همچنین گروه تخصصی طراحی و بازسازی ساختمان پارسه در راستای سلیقه ,و نیاز کارفرما و باتوجه به معماری موجود و محدودیتهای احتمالی که در بعضی از ساختمانها به جهت قدمت بالای ساختمان و استفاده از دیوار های حمال وجود دارد گام برداشته و قبل از اجرای پروژه بازسازی طراحی سه بعدی ارایه می دهد (که درقسمت گالری طراحی داخلی به آن پرداخته شده است) که نهایتا نتیجه آن حصول سلیقه و نیازکارفرما می گردد.

طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی ساختمان,معماری داخلی ساختمان,تخریب وبازسازی،تعمیرات داخلی ساختمان,طراحی ودکوراسیون داخلی ساختمان,تغییرات و تعمیرات اداری،تجاری،مسکونی ،بازسازی ادارات،بازسازی نمای ساختمان و ساختمان های مسکونی وخانه قدیمی تغییرات داخلی ساختمان،بازسازی مطب

سرویس بهداشتی

بازسازی ساختمان و گالری سرویس بهداشتی

بازسازی ساختمان و سرویس های بهداشتی

نکته هایی در طراحی سرویس بهداشتی

اگر طراحی خانه خود را به یک طراح داخلی سپرده اید باید ایده هایی که برای سرویس بهداشتی در نظر دارید را جویا شوید.

مثلا ایده هایی برای کابین دوش حمام، که باید با توجه به اندازه سرویس بهداشتی شما باشد و مشاوره لازم براساس انتخاب هر چه بهتر شما ارائه دهد.

انتخاب رنگ که حتی اگر سرویس بهداشتی شما کوچک باشد می تواند آن را بزرگتر جلوه دهد.

باتوجه به اینکه بسیاری از عزیزان بعلت کهولت سن ومشکلات جسمانی استفاده از توالت ایرانی برای آنها مشکل می باشد تبدیل توالت ایرانی به توالت فرنگی گزینه مناسبی برای آنها می باشد و ما فقط با کمی تغییرات در سرویس موجود می توانیم در کمترین زمان آن را به توالت فرنگی تغییر دهیم.

بازسازی ساختمان و سرویس های بهداشتی توسط تیم پارسه چگونه انجام می شود

همینطور در بعضی از موارد خلاف این موضوع صادق می باشد و بسیاری از خانواده های ایرانی بدلایل مختلف می خواهند در بازسازی ساختمان سرویس بهداشتی فرنگی خود را به سرویس بهداشتی ایرانی تغییر دهند که تغییر آن هم براحتی انجام می گیرد با این تفاوت که در توالت ایرانی بعلت جلوگیری از انتشار بوی بد فاضلاب در ساختمان ما مجبوریم سیفونی که اصطلاحا شتر گلو نامیده می شود .

ارتفاع شتر گلو آن حداقل 15سانتی متر است را برای سوار شدن کاسه توالت ایرانی بکار ببریم که این تنها مشکلی را که بوجود میآورد اختلاف سطح حداقل 20سانتی متری است که کاسه توالت را بالا میبرد و در توالت های کوچک مجبوریم در ورودی سرویس لبه و اختلاف سطح 20تا 30 سانتی متری داشته باشیم ولی در ساختمانهای نوساز ارتفاع بوجود آمده در سقف طبقه پایین قرار می گیرد.

تبدیل توالت ایرانی به فرنگی ، تبدیل توالت فرنگی به ایرانی ، حفر چاه آب ، حفر چاه فاضلاب ، نمونه از کارهای انحام شده میباشد.

نکته هایی در طراحی سرویس بهداشتی

اگر طراحی خانه خود را به یک طراح داخلی سپرده اید باید ایده هایی که برای سرویس بهداشتی در نظر دارید را جویا شوید.

مثلا ایده هایی برای کابین دوش حمام، که باید با توجه به اندازه سرویس بهداشتی شما باشد و مشاوره لازم براساس انتخاب هر چه بهتر شما ارائه دهد.

انتخاب رنگ که حتی اگر سرویس بهداشتی شما کوچک باشد می تواند آن را بزرگتر جلوه دهد.

تزئینات نقاشی کاغذ دیواری

بازسازی ساختمان و گالری تزئینات

بازسازی ساختمان و تزئینات

در بازسازی ساختمان یکی از کارهایی که انجام می شودتزئینات درون ساختمان می باشد.این تزئینات شامل:کاغذ دیواری;کفش پوش ;… می باشد.انتخاب مناسب کاغد دیواری با توجه به مساحت منزل شما ;نورگیر بودن آن و معیار هایی از این قبیل می تواند خانه شما را زیبا و دلنشین نماید.

در بازسازی ساختمان هر کاغذ دیواری برای چه محیطی باید انتخاب شود؟

1-اگر میخواهید محیط دور خود را فعال تر نشان دهیداز کاغذ دیواری گرافیکی با داشتن طرح های هندسی استفاده کنید.

2-کاغذ دیوارهای گل دار و یا ساده محیط را آرام بخش تر می کند.

3-کاغذ دیوارهای سه بعدی محیط را هیجان انگیز تر می کند.استفاده از کاغذ دیوارهایی به شکل سه بعدی با کف چوش هایی هم به این شکل زیبایی و جلوه خاصی را به محیط می بخشند.

حال اگر میخواهید بازسازی ساختمان را انجام دهید و کاغذ دیواری هم جزو این تغییرات در بازسازی ساختمان است این نکته ها را به خاطر داشته باشید:

1-اگر شما میخواهید فضای اطرافتان را بزرگتر نشان دهید باید کاغذ دیواری با طرح ریز را انتخاب کنید.

2-اگر دیوارهایتان را میخواهید بلندتر نمایش دهید باید طر هایی با شکل عمودی انتخاب کنید.

3-برای وسیع تر نشان محیط از کاغذ دیواری با طرح های افقی استفاده کنید.

انتخاب کاغذ دیواری مناسب برای خانه

بازسازی ساختمان و یا نوسازی ساختمان قبل از آمدن کاغذ دیواری به عنوان تزئینات خانه کار سختی بود. اگر می خواستند تنوعی به دیوار های بدهند باید دیوار ها را رنگ می کردند. به جز مشقت های فراوانی که رنگ کردن داشت این را می توان گفت تنوع کم و اینکه برای یک رنگ معمولی برای دیوار ها یک خانه تکانی مجدد هم می طلبید .

اما با آمدن کاغذ دیواری از اوایل قرن 15 و تنوع زیبا و جالبی که داشت مورد استقبال قرار گرفت. طراحی داخلی استفاده از آن را رایج تر کرد. مشقت کمتری داشت ,به راحتی شستشو می شد مزایایی که به راحتی نمی توان از آن چشم پوشی کرد.

حالا اگر شما هم جزو آن دسته افرادی هستید که می خواهید قبل از سال جدید فضای خانه خود با بازسازی ساختمان با کاغذ دیواری تغییر دهید این مقاله را از دست ندهید.

کاغذ دیواری قابل شستشو (اکرلیک):

اگر جزو آن دسته افراد هستید که وسواس خاصی به شستشو دیوار دارید و دم به دقیقه برای نظافت دستمال دستتان هست ما این کاغدذ دیواری ها رات به شما توصیه می کنیم .

کاغذ دیواری های اکرلیک برای تزئینات خانه شما این قابلیت را دارد که شستشو شود. نحوه شستشو هم اینگونه هست که ابتدا با یک دستمال خشک گرد و غبار را از روی دیوار بر می دارید و سپس با یک اسفنج در آب گرم روی کاغذ دیواری می کشید تا لکه هایی موجود روی دیوار را از بین ببرد.

طیف رنگی مناسب برای کاغذ دیواری در بازسازی ساختمان:

درست است که تنوع مختل در کاغذ دیواری برای شما انتخاب را راحت تر کرده است اما این دلیل نمی شود هر قسمت از یک دیوار را یک کاغذ دیواری جدا انتخاب کنید و به اصطلاخ خانه را هفت رنگ کنید.

طیف رنگی دلخواه را انتخاب و بر اساس آن کاغذ دیواری مناسب را انتخاب کنید.

طرح و نقش مناسب در کاغذ دیواری:

هر قسمت از خانه باید کاغذ دیواری مناسب داشته باشد .مثلا کاغذ دیواری اتاق خواب با کاغذ دیواری قسمت پذیرایی متفاوت است.

اگر باری قسمت پذیرایی خانه خود کاغذ دیواری های طرح دار انتخاب می کنید حتما به طرح آن توجه کنید طرح زیاد شلوغ به قسمت پذیرایی خانه شما بی نظمی می دهد.

اتاق خواب کودکتان را می توانید کاغذ دیواری های کارتونی انتخاب کنید. فضای نشیمن خانه را با کاغذ دیواری های کلاسیک تزئین کنید.

در قسمت هال اگر بگونه ای است که آشپزخانه شما open می باشد باید کاشی و سرامیک هم مد نظر قرار دهید.

دکوراسیون مناسب با کاغذ دیواری:

اگر کاغذ دیواری شما بهترین و زیباترین شکل و جنس فوق العاده ای هم داشته باشد اگر دکوراسیون مناسب با آن را انتخاب نکنید توی ذوق می زند.

پس به دکوراسیون مناسب با خانه را انتخاب کنید. بهتر است با یک طراح داخلی مشورت کنید تا متحمل هزینه های گزاف و زیادی نشوید.

نورپردازی مناسب با خانه:

نور مناسب یکی از بخش های مناسب در خانه می باشد. به نورپردازی خانه توجه کنید. کاغذ دیواری هایی را انتخاب کنید که نور خانه شما را کم نکند.

اکسسوری مناسب:

اکسسوری یا همان لوازم جانبی مناسب را بر اساس چیدمان مبل خود انتخاب کنید. در انتخاب آن ها زیاده روی نکنید. اگر کاغذ دیواری هایی با طرح های درشت انتخاب کردید سعی کنید بقیه وسایل را ساده تر انتخاب کنید.

بازسازی ساختمان با تزینات خانه توسط گروه پارسه چگونه انجام می شود؟

ما با بکارگیری از کاغذ دیواری که در طرح و رنگ های مختلف موجود است و همچنین با ترکیب رنگ و کاغذ دیواری ,نورپردازی استفاده از بلوک شیشه ای و یا آسمان مجازی که بیشتر در آشپزخانه می تواند فضای جذابتری برای بانو ی خانه ایجاد کند.

با استفاده از کناف که جایگزین گچ بری های قدیم و قابلیت های منحصربفرد کناف مثل انعطاف در بوجود آوردن اشکال مختلف هندسی و اشکال زاییده ذهن که برگرفته از تخیل و سلیقه مالک و کارفرما است براحتی طراحی داخلی ساختمان را انجام و در فضاهای باز ساختمان مانند حیاط ,حیاط خلوت,تراس ,پشت بام نماهای سنتی مانند دیوار سنگی ,آبنما و باربیکیو ,آلاچیق ایجاد و بدین گونه می توانیم محیط قبلی رابه محیط دلچسب شما را به یک باره تغییر دهیم.

اجرای دکوراسیون ، دیوارپوش PVC ، کاغذ دیواری ، کناف ,بلوک شیشه ای ، پارکت ، لمینیت ، پارکت لمینیت ، کفپوش pvc ، کفپوش ، کفپوش چوبی، اجرای دکوراسیون داخلی

بازسازی ساختمان | انواع کف پوش و لمینت

بازسازی ساختمان با کفپوش و لمینیت

بازسازی ساختمان با کفپوش و لمینیت

بازسازی ساختمان این روزها با کفپوش و لمینت رواج پیدا کرده است. کفپوش سرامیک یک منبع معماری متنوع است که می تواند در محیط های مختلف مورد استفاده قرار گیرد بدون نیاز به نگرانی در مورد محدودیت های آب، لکه ها و طراحی. با این حال پوشش سطح کاشی سخت است و به همین ترتیب نیز ویژگی هایی دارد که ممکن است در مکان های خاص نامناسب باشد.

قبل از اینکه کفپوش یا لمینیت را خریداری کنید حتما با یک تیم خوب رای دکوراسون و بازسازی ساختمان مشورت کنید که کدامیک از این ها برای منزل شما مناسب می باشد.مثلا اگر کفپوش سرامیکی انتخاب می کنید بدانید مزیت های آن چیست؟ما در یک مثال به شما می گوییم در انتخاب کف پوش و سرامیک باید به چه نکته هایی توجه داشته باشید.

بازسازی ساختمان و معماری داخلی

مزایای کاشی کفپوش سرامیک در بازسازی ساختمان:

الف- مقاومت در برابر آب

کاشی های کفپوش سرامیکی دارای یک لایه محافظ است که روی مواد قرار می گیرد و باعث می شود آب به سطح زیرین نفوذ نکند.آنها همچنین به طور طبیعی در برابر رطوبت بالا مقاوم هستند.این خواص آنها را ایده آل برای استفاده در محیط های مرطوب مانند حمام و آشپزخانه می کند.

ب-کاشی سرامیک با دوام می باشد

کفپوش سرامیک بسیار با دوام است و کاشی ها به راحتی ترک بر نمی دارند.با نصب و راه اندازی با کیفیت می تواند عمر آن را از 10 تا 20 برسانید و به راحتی حفظ می شود.

ج-نگهداری راحت

مراقبت کفپوش سرامیک بسیار آسان است.خاک، لکه ها، مایعات و موادی از این قبیل در سطح،به شما اجازه می دهد تا شما به راحتی آن ها را پاک کنید.نظافت و نگهداری منظم فقط از جارو یا جارو با برس نرم کی توانید استفاده کنید.این ها تنها چند مورد از مزایای کفپوش سرامیک است که در انتخاب آن می توانید در نظر بگیرید.

برای بقیه موارد هم باید با توجه به جایی که میخواهید کف پوش و لمینیت را استفاده کنید به مزایا و معایب آن دقت کنید.

اجرای انواع کفپوش ،لمینت ، پارکت ، دیوارپوش ، دیوارپوش پی وی سیpvc ، دیوارپوش ام دی افmdf و کفپوش بیمارستانی

بازسازی ساختمان | بازسازی داخلی و کاشی کاری

بازسازی ساختمان با کاشی

بازسازی ساختمان با کاشی

در بازسازی ساختمان و منزل تعویض کاشی سرامیک های قدیمی با نمونه های جدید و ابعاد بزرگ در دستور کارقرارداد چرا که می تواند زیبایی و جلوه خوبی برای ما به ارمغان بیاورد .برای این منظور می توانیم به دو روش عمل کنیم:

روش اول : ابتدا کاشی سرامیک های قبلی را تخریب کرده و ملات آن را کنده و آنرا به آجر می رسانیم سپس لوله کشی آب و برق و احتمالا شوفاژ و رادیاتور ها که گاها بصورت روکار اجرا شده به داخل می بریم بعد از آن نصب کاشی سرامیک بصورت دوغابی و ملاتی را اجرا می کنیم.

روش دوم: در این روش برخلاف روش اول می توانیم کاشی یا سرامیک قبلی را تخریب نکرد و کاشی سرامیک جدید را بصورت چسبی روی قبلی ها نصب نمود. مزیت این روش سرعت بالاتر نسبت به روش دوغابی است. ولی ما برای فضاهایی که بخار آب و شستشو داریم بخصوص حمام توصیه می کنیم از روش اول بهره برد.

بازسازی ساختمان و معماری داخلی

کاشی و سرامیک ها جدیددر بازار با ابعاد مختلف 60cm*60cm و80cm*80cm ویا 100cm*100cm و غیره موجود است که هرچه ابعاد آن بزرگتر باشد بندهای کمتری در پایان خواهیم داشت و نهایتا کار پایانی جلوه و زیبایی بیشتر خواهد داشت .

درنمونه های بدون بند و یا رکتی فای کار یکپارچه و دیگر بند نخواهیم داشت فقط درز بین دو سرامیک می ماند که ما آن را هم با استفاده از پودر بندکشی همرنگ با نام ویترافیکس به حداقل می رسانیم.

دیگر آن که در بازسازی ساختمان هرچه لعاب و درخشندگی کاشی سرامیک استفاده شده بیشتر باشد به موازات آن انعکاس نور بیشتری هم خواهیم داشت که در نهایت فضای ما را بزرگتر و باشکوه تر جلوه می دهد. کار بازسازی ساختمان خود را به تیم حرفه ای ما بسپارید.

کاشی کاری ، سرامیک کاری سرویس ها آشپزخانه ، موزاییک کاری محوطه پشت بام حیاط و فضاهای دیگر

 

کفپوش های سرامیکی دو نوع می باشد نوع اول براق که در قسنت های اتاق ها و نشیمن استفاده می شود و نوع دوم که مات می باشد در آشپرخانه ها استفاده میشود چرا که لکه ها را کمتر نشان می شدهد.

 

اگر قصد بازسازی داخلی ساختمان را دارید بهتر است انواع کفپوش ها را بشناسید تا در فضای خانه کفپوش مناسب را انتخاب کنید.

 

کفپوش های سرامیکی از جمله کفپوش هایی است که در زمان بازسازی داخلی توجه زیادی به آن نمی شود. این نوع کفپوش مزایا و معایبی دارد که در زیر به آن ها اشاره می کنیم.

 

مزایای کفپوش سرامیکی در بازسازی داخلی

 

 • این کفپوش ها تنوع بالایی در طراحی و رنگ دارند و به راحتی میتوان آن را با محیط متناسب کرد.
 • تمیز کردن این کفپوش ها راحت است
 • در برابر رطوبت مقاوت بالایی دارند.
 • از نظر هزینه نسبت به سایر کفپوش ها مقرون به صرفه تر هستند.

 

معایب کفپوش سرامیکی در بازسازی داخلی

 

 • این کفپوش ها مقاوت بالایی ندارند و در اثر ضربه امکان شکستن آن وجود دارد
 • در صورتی که در بازسازی داخلی ساختمان خود از سیستم گرمایش از کف استفاده نمی کنید در زمستان هنگام راه رفتن بر روی سرامیک سرمای آن ممکن است آزار دهنده باشد.
 • تولید طرح های آن محدود است و پس از مدتی اگر نیاز به تعدادی سرامیک برای جایگزینی داشته باشید ممکن است آن را پیدا نکنید.
 • سرمیک ها لغزنده هستند و در صورت خیس بودن امکان سر خوردن وجود دارد.
 • آگهی بازسازی ساختمان , شرکت بازسازی ساختمان , مراحل بازسازی ساختمان , بازسازی ساختمان پارسه ,بازسازی ساختمانهای قدیمی

 • بازسازی ساختمان های قدیمی , بازسازی ساختمان در کرج , بازسازی ساختمانهای قدیمی , بازسازي ساختمان, بازسازی ساختمان پلاسکو

 • تبلیغات بازسازی ساختمان, بازسازی و نوسازی , بازسازی پارسه, بازسازي منزل , بازسازی آپارتمان تهران ,خدمات بازسازی منزل

 • تعمیرات ساختمان در تهران , تعمیرات آپارتمان , گروه بازسازی ساختمان , بازسازی خانه , بازسازی منازل مسکونی , بازسازی اپارتمان

 • بازسازی ساختمان اداری , شرکت بازسازی خانه بازسازی منزل , بازسازی و تعمیرات ساختمان, بازسازی ساختمان در تهران

 • بازسازی داخلی , بازسازی ساختمان چیست , هزینه بازسازی آپارتمان , شرکت بازسازی آپارتمان , درامد بازسازی ساختمان

 • آموزش بازسازی ساختمان , نحوه بازسازی خانه های قدیمی , قیمت بازسازی خانه , بازسازی و نوسازی ساختمان

 • بازسازی خانه های قدیمی ایرانی ,هزینه بازسازی خانه , مراحل بازسازی خانه,بازسازی خانه ویلایی قدیمی,بازسازی خانه های کلنگی

 • بازسازی خانه های فرسوده , نوسازی خانه های قدیمی ,بازسازی آپارتمانهای قدیمی ,پیمانکار بازسازی ساختمان ,سایت بازسازی ساختمان

 

اجرای سرامیک کف بدون بند

بازسازی ساختمان پارسه

تاسیسات لوله کشی پکیج

بازسازی ساختمان و گالری تاسیسات

تاسیسات یکی از مهمترین قسمت های ساختمان می باشد و طراح داخلی برای همه قسمت ای خانه باید به این بخش در احداث ساختمان جدید یابازسازی ساختماننگاه ویژه داشته باشد .

یکی از مواردی که در بازسازی ساختمان حائز اهمیت میباشد تعویض لوله های آب سرد وگرم و لوله های رفت و برگشت رادیاتور ها است همانطور که می دانید در ساختمانهای جدید دیگر خبری از لوله های آهنی آب نیست چرا که هم لوله کشی آنها توسط حدیده و قلاویز و اتصلات آن زمانبر است وطول عمر آن نسبت به لوله های جدید کمتر است.

در حال حاضر لوله ها از جنس پلی پروپیلن که ساختار پلیمری دارد که به اختصار pp هم میگویندجایگزین لوله کشی قدیمی شده است.این لوله در ابتدا به رنگ سبز وارد بازار شد و با گذشت زمان رنگ خود را به رنگ سفید تغییر داد ولی هنوز نام لوله سبز را با خو به یدک می کشد.

واکنون با مارکهایی مثل آذین ,یزدبسپاردربازار بفور یافت می شود. البته لوله های دیگری مثل سوپر پایپ ,نیوپایپ ,پوش فیت ,هم بکارمیرود.سرعت بالای اجرای لوله کشی, عدم رسوب گرفتگی, عدم زنگ زدگی وپوسیدگی وانعطاف پذیری و مقاومت در برابر سرما وگرما علاوه بر مقرون بصرفه بودن آن دلایل محبیوبت و بکار گیری آنها شده است.

همچنین باتوجه به پیشرفت تکنولوژی لوله های پنج لایه و هفت لایه هم تولید شدکه در لوله های پنج لایه ازدولایه پلی پروپیلن و دو لایه چسب مخصوص و یک لایه پلی اتیلن در وسط ودر لوله های هفت لایه پلی اورتان فاتیلن وینیل الکل فیبر بر ان افزوده شد.

تاسیسات ساختمان از قبیل لوله کشی آب سرد و گرم ،نصب پکیج وشوفاژ و حذف شوفاژخانه قدیمی، نصب ابگرمکن،سیستم گرمایشی،سیستم سرمایشی،لوله کشی گاز،لوله کشی فاضلاب،لوله کشی آبگرمکن

آهنگری جوشکاری نرده حفاظ

بازسازی ساختمان گالری آهنگری

بازسازی ساختمان گالری آهنگری

 

جوشکاری و آهنگری در بازسازی ساختمان

 

جوشکاری و آهنگری در بازسازی ساختمان یکی از مهمترین زیرکاری هاست که در سقف کاذب راویز کاری و ساخت چهارچوب در پنجرها به کار می آید.

 

در حال حاضر ساخت در پنجره و محافظ پنجره با گذشته به کلی فرق می کند در گذشته طرح ها خیلی ساده و پیش پا افتاد تر بود ولی حال حاضر درخواست های مشتریان به شکل قابل توجهی فرق کرده است. طرح ها و شکل های متفاوتی تقاضا می کنند. استفاده از فرفورژ در درب و پنجره ها شکل و فرم کار را به کلی تغییر داده است.

 

جوشکاری و آهنگری کاری است که باید در بلند مدت جواب خود را پس دهد پس باید این کار را به دست یک پیمان کار مطمئن داد که کار خود را تضمین کند .

در جوشکاری و آهنگری چند معیار مهم در زمان بازسازی ساختمان وجود دارد که باید در نظر داشت:

 

1-ظرافت کار:

 

یکی ازمهم ترین این معیارهاست که باعث نمایی زیبا میشود. هر چقدر این ظرافت بیشتر رعایت شود نتیجه کار زیباتر است.

 

2- استحکام سازه

 

علاوه بر زیبایی و ظرافت، سازه باید استحکام داشته باشد. باید این مورد را حتما در نظر داشته باشید.

 

3- کیفیت آهن آلات

 

آهن آلات به کار رفته در بازسازی ساختمان نیز باید کیفیت لازم را داشته باشند. با توجه به جایی که می خواهید جوشکار ی را انجام دهید آهن با ضخامت مورد نیاز را در نظر بگیرید.

 

4- مهارت انجام دهنده

 

سه مورد اول اگر با کیفیت عالی هم باشد این را هم باید در نظر داشت که جوشکار هم باید مهارت لازم را داشته باشد .

 

امروزه با توجه با بالابودن قیمت حامل های انرژی مثل گاز ،برق، نفت ،برق و….اهمیت بهینه مصرف کردن آنها و جلوگیری از اتلاف انرژی ضروری ومهم می باشد.بر همین اساس درساختمان های جدید و یا بازسازی ساختمان های قدیمی استفاده ار درب و پنجره های دوجداره مانند پنجره های کرتنوال، پنجره upvc،پنچره های فریم لس،درب و پنجره دوجداره الومینیوم و انواع دیگر که به وفور ابداع گشته مورد استفاده قرار می گیرد.

ازدیگر مزایای این پنجره ها جلوگیری از انتقال صدا به داخل ساختمان و جلوگیری از انتقال گرمای داخلی ساختمان به بیرون در زمستان و انتقال سرما به داخل و انتقال هوای مطبوع و خنک که بواسطه انواع سیستمهای سرمایشی مانند کولر گازی،کولر آبی، چیلر، که بیشتر در ساختمان های اداری مورد استفاده قرار میگیرد بهترین گزینه می باشد.

حال سوال اینست راه حل بکارگیری این گزینه ها در ساختمانهای قدیمی که امکان ساخت برای مالکین آنها بزودی وجود ندارد چیست؟

بازسازی ساختمان در ساختمان های قدیمی چگونه انجام می شود؟

پاسخ به روشنی مشخص است ما می توانیم بدون تغییرات کلی در ساختمان حتی بدون خرابی و نیاز به تخریب و بنایی با بکارگیری فریم مخصوص بازسازی ساختمان این مشکل را حل کنیم.

در حال حاضر انواع پروفیل های ساخت پنجره دو جداره و پنجره های سه جداره از نوع upvcیو پی وی سی که با مارک های ویستا بست ,وین تک ,سیندژ,اورتا,و…که در بازار بفور یافت می شود برای ساختمانهای قدیمی بکار گرفته می شود.

از دیگر خدماتی که میتوان به آن اشاره داشت تغییرات و اصلاح لوله کشی گاز می باشد همانطور که در بسیاری از موارد با توجه به پلن ساختمان ما می توانیم فضاهای موجود مانند آشپزخانه,اتاق خواب, نشیمن را تغییر دهیم مجبور میشویم لوله کشی گاز را هم برای رفع نیاز تغییر دهیم که گاز مورد نیاز اجاق گاز و یا گاز مورد نیاز پکیج و آبگرمکن و احتمالا گاز تراس یا حیاط را تامین کنیم این کار توسط اکیپ مربوط به لوله کشی گاز که دارای مجوزهای اخذ شده از اداره گاز می باشند و رعایت استاندارد های لازم انجام میگیرد.

تعویض درب و پنجره قدیمی با دروپنجره دوجداره یو پی وی سی upvcو نصب درب ضدسرقت و درب چوبی و درب ساختمان و درب حیاط جوشکاری ،جوشکاری اسکلت ،ساخت درب اهنی ، به طور کلی خدمات آهنگری