بازسازی آزمایشگاه


بازسازی آزمایشگاه
تشخیص طبی و لابراتوار توسط گروه تخصصی طراحی وبازسازی ساختمان پارسه 22764055 مهندس فتاحی 09121977040 در کمترین زمان

طراحی آزمایشگاه و اهمیت آن

طراحی و معماری استاندارد آزمایشگاه جهت استفاده همزمان چند اپراتور اهمیت ویژه ای دارد.

فضای مجزا برای هر واحد و ارتباط و دسترسی راحت بین بخش های داخلی در یک آزمایشگاه بسیار مهم است.

از جمله این قسمت ها پذیرش و نمونه گیری است. جانمایی مناسب و کاربردی فضاها باید با دقت انجام شود.
یونیت ها برای قرارگرفتن تجهیزات ازمایشگاهی از قبیل سانیقیوژ ها , سیستم تامین آب و برق تجهیزات , دفع فاضلاب ها و پسماند ها ی شیمیایی از اهمیت ویژه برخوردار است.

طبیعی است که رعایت مسایل ایمنی و بهداشتی بسیار مهم باشد. برای همین تهویه مناسب و شرایط دما را باید رعایت کرد.

بازسازی آزمایشگاه
بازسازی آزمایشگاه

گروه تخصصی طراحی و بازسازی ساختمان پارسه دارای تجربه کافی در بازسازی آزمایشگاه ها و تبدیل واحد های اداری مسکونی و تامین نیاز پزشکان محترم چه در جهت را ه اندازی ازمایشگاه تشخیص طبی برای بیماران و ایجاد فضاهای مختلف مانند : نمونه گیری , اتاق پزشک و ویزیت , سالن , سالن انتظار , بخش نوبت دهی و جوابدهی و ساخت اتاق های مختلف کلین و قرارگیری تجهیزات و چه در راه اندازی آزمایشگاه استاندارد و آزمایشگاه شیمی می باشد.

نمونه کار بازسازی آزمایشگاه

بازسازی آزمایشگاه

این تصاویر جهت مشاهده چند نمونه از کار طراحی و ساخت آزمایشگاه است. این آپارتمان قبلا دارای کاربری مسکونی بوده است که توسط گروه تخصصی طراحی و ساختمانی پارسه تبدیل به آزمایشگاه شده است.

همچنین شما عزیزان می توانید درقسمت ویدیو پروژه ها از آزمایشگاه تشخیص طبی زمرد متعلق به جناب آقای دکتر وکیلی واقع در تهران خیابان پاسداران خیابان گل نبی که قبل از ساخت یکواحد مسکونی بوده و پس از طراحی و بازسازی توسط گروه تخصصی طراحی و ساختمانی پارسه تبدیل به این آزمایشگاه مجهز و فعلی گردیده است .

همچنین از ازمایشگاه استاندارد و شیمی متعلق به جناب اقای دکتر ارومیه واقع در تهران خ حافظ بصورت فیلم قبل و بعد دیدن بفرمایید.