بازسازی خانه های فرسوده

بازسازی خانه قدیمی و فرسوده

بازسازی خانه قدیمی با ایده هایی جالب

اگر تصمیم به بازسازی خانه های قدیمی گرفته اید حتما این مقاله را بخوانید

داشتن پذیرایی متفاوت

همیشه در خانه ها اتاق پذیرایی از میهمان ها یک اتاق بزرگ که در بیشتر موارد صندلی و مبل ها با فاصله از هم چیدمان شده است, اما در ایده ای که ما به شما پیشنهاد می دهیم داشتن یک پذیرایی به شکل گود می باشد که یک نمونه از آن را در تصویرزیر مشاهده می فرمایید.پذیرایی به این شکل با این چیدمان باعث می شود فضایی صمیمی تر داشته باشیم و حس خوبی داشته باشیم.

فضای زیر پله ها را از دست ندهید.(بازسازی ساختمان)

اگر در خانه جدید شما راه پله تعبیه شده حتما زیر پله هم خواهید داشت ,پس از این فضا به درستی اضافه کنید , ایده های مناسب و قابل اجرا برای این قسمت موارد زیر می باشد:

1-کتابخانه

2-انباری

3-فضای مطالعه

برای هر کدام از موارد زیر برای شما تصویری قرار دادیم تا بتوانید ایده بگیرید.

فضای نشستن در کنار شومینه

اگر در خانه خود شومینه دارید یا در نوسازی ساختمان خود این قسمت را درنظر گرفته اید می توانید در کنار آنها فضایی برای نشستن بسازید.یکی از این نوع شومینه ها را در تصویر زیر می توانید ببینید.

شومینه برقی برای استفاده مشترک دو فضا

اگر در اتاق خواب شما سرویس بهداشتی (حمام) وجود دارد می توانید از شومینه برقی مشترک استفاده کنید در این حالت هیچوقت فضای درون حمام سرد نخواهد شد.

آشپزخانه و یک میز ناهار خوری جذاب

اشپزخانه جایی است که بیشتر افراد خانه به آن رفت و آمد می کنند و وعده های غذایی خود را در این مکان میل می کنند,می توانید کاری کنید که زمانی را که اینجا هستند لذت ببرید .یکی از ایده هایی مربوط به آشپزخانه استفاده از میزهای چوبی می باشد.